Учасники обласного семінару відвідали Івано-Франківщину

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З 27 листопада  до 03 грудня 2017 року 13 керівників туристсько-краєзнавчих гуртків навчальних закладів області взяли участь у семінарі-практикумі для керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів (районних, міських, об’єднаних територіальних громад) команд, що проходив на території Івано-Франківської області.

Організаторами семінару стали управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації та комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Розпочався практикум у обласному центрі, де учасники обговорювали стан, можливості та перспективи розвитку дитячо-юнацького туризму та краєзнавства області. У ході круглого столу, за участі Шатної Лідії Францівни, заступника начальника управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації та Міцай Юлії Віталіївни, завідувача науково-методичної лабораторії виховної роботи і формування культури здоров’я комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» розглянуто питання щодо стану, перспектив розвитку позашкільної освіти Кіровоградщини.

Програмою семінару також було передбачено проведення круглих столів, під час яких обговорено питання партнерської взаємодії навчальних закладів, установ та організацій щодо розвитку туристсько-краєзнавчої роботи в області національно-патріотичного виховання дітей та молоді, умов ефективної організації масових заходів.

Учасники семінару відвідали м. Львів, Івано-Франківськ, смт.Ворохту та здійснили сходження туристським маршрутом на гору Магура. Семінаристи прийняли участь в оглядових екскурсіях містами, працювали в музеях, відвідали Ворохтянський трамплін.

Під час семінару керівники туристсько-краєзнавчих гуртків області мали змогу поспілкуватися з директором Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, обговорюючи проблеми та нагальні питання, перспективи розвитку сучасного позашкілля, обмінялись досвідом роботи та здобутками, планами на майбутнє. Обмін досвідом роботи  розширив уявлення учасників семінару про Івано-Франківську область і систему роботи Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Учасникам семінару запам’ятається перебування в Спортивно-оздоровчому туристичному центрі міжнародного співробітництва дітей та юнацтва Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді та на  Дитячій туристській базі «Говерла» Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Організатори висловлюють щиру подяку за надану дієву  методичну та практичну допомогу в організації семінару-практикуму керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградщини:

Косилі Михайлу Юрійовичу директору та всьому колективу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді,

Зарецькому Михайлу Броніславовичу, завідуючому Дитячої туристської бази «Говерла» Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (без якого стало б неможливим сходження на вершину г. Магура),

Куцелі Оксані Дмитрівні, начальнику Спортивно-оздоровчий туристичний центр міжнародного співробітництва дітей та юнацтва Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

 

Scroll to top