Анонс! Семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків (оновлено)

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

З метою вдосконалення роботи та підвищення фахової майстерності керівників туристсько-краєзнавчих гуртків навчальних закладів області та ознайомлення з кращим досвідом організації національно-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладі роботи Івано-Франківського обласного центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій у період з 27 листопада  до 02 грудня 2017 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» планує проведення семінару-практикуму для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків.

Програмою семінару передбачено проходження туристських маршрутів унікальними куточками Івано-Франківщини. Педагоги нашої області зможуть відвідати Івано-Франківський краєзнавчий та обласний художній музеї, а також Геологічний музей і Літературний музей Прикарпаття, ознайомляться з національно-патріотичною спадщиною Прикарпаття – експозиціями Івано-Франківського державного історико-меморіального музею Олекси Довбуша та Музею визвольної боротьби ім. С. Бандери.

Окрім цього, кожен матиме змогу попрацювати та обмінятися досвідом з туристами-краєзнавцями - професіоналами, знавцями своєї справи.

Scroll to top