Спартакіада гуртківців центру зі спортивного туризму-пішохідний туризм

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Згідно з планом роботи комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з метою популяризації спортивного туризму, підвищення технічної та практичної майстерності гуртківців центру, відбору кращих спортсменів до збірної команди області проводиться в 2017/2018 навчальному році,  у період з листопада 2017 року до травня 2018 року, Спартакіади центру зі спортивного туризму-пішохідний туризм.

У змаганнях беруть участь команди гуртків комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», а також команди загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області, туристичних клубів. Змагання у трьох групах:

-    2004 - 2006 років народження – молодша група;

-    2003 років народження і старші – середня група;

-    1999 років народження і старші – старша група (проведення забезпечує туристичний клуб «Мандри» ЦДПУ ім. В.Винниченка)

Залік здійснюється у двох групах молодшій та середній. Команди та учасники старшої групи можуть брати участь у змаганнях середньої групи поза заліком.

До участі в змаганнях допускаються по одній і більше команді від туристичного гуртка. Кожна команда центру повинна мати власну назву, яка зберігається за командою протягом всієї Спартакіади. Крім того в змаганнях можуть брати участь команди від інших навчальних закладів, районів, міст області.

Склад команди для кожної групи – 4 чоловіки (в тому числі не менше однієї дівчини).

Змагання Спартакіади проводяться  за графіком:

Назва

Термін

проведення

Місце проведення

Змагання з  «Туристських навичок» (1 етап  Спартакіади)

25.11.2017

м. Кропивницький

Змагання на дистанції «Смуга перешкод» (особисто-командний залік (2 етап Спартакіади)

24.03.2018

м. Кропивницький

Змагання на дистанції «Командна смуга перешкод» (3 етап Спартакіади)

14.04.2018

м. Кропивницький

Змагання на дистанції «Крос-похід»          (4 етап Спартакіади)

12.05.2018

м. Кропивницький

 

Додаткова інформація   для кожного етапу  розміщуватиметься на сайті Центру  http://tourist.kr.ua/ та на сторінці https://www.facebook.com/touristkir/.

 

 

Заявки на участь у змаганнях Спартакіади подаються до туристсько-спортивного відділу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за тиждень до початку змагань з виду на електрону адресу центру tourist_kir@ukr.net

Іменна заявка від команди встановленого зразку подається на місці змагань.

Звертаємо увагу: відкрита реєстрація учасників  Спартакіади!!!!

Scroll to top