Проводимо обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» проводиться на Кіровоградщині у період з жовтня  2017 року до 29 січня 2018 року. До участі у Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх навчальних закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів, учні професійно-технічних навчальних закладів, які є екскурсоводами музеїв навчальних закладів.

Конкурс проводиться у два тури:

І тур – заочний, відбірковий;

ІІ тур – очний, проводиться у м. Кропивницькому за участі учнів, вихованців, які презентують музеї та демонструють уміння і навички проведення екскурсії.

Для участі в І турі учасникам слід направити текстові описи та презентації оглядових екскурсій (на паперових і електронних носіях) таких змістовних напрямів, профілів: військово-історичний, історії населених пунктів, літературні (у т.ч. літературно-меморіальні) до 25 грудня 2017 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»: 25009, м. Кропивницький  вул. Соколівська,2.

ІІ тур проводиться у м. Кропивницькому у січні 2017 року (про місце і час проведення буде сповіщено учасників Конкурсу додатково).

Переможці ІІ туру (за кожним напрямом) беруть участь у Всеукраїнському етапі конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу», який буде проходити в м. Чернігові у березні 2018 року.

Умови проведення обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»…

Scroll to top