Осіннє свято велосипедного туризму у Кропивницькому

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

21 жовтня 2017 року в парку Перемоги міста Кропивницький у рамках осіннього спортивного свята відбувся Чемпіонат області з велосипедного туризму в заліку «Комплексна дистанція».

 

Цього разу для майже шести десятків учасників з різних куточків області інструкторами комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» були підготовлені наступні локації:

  • Туристсько-спортивна смуга перешкод;

  • Велокрос та велотріал;

  • Стрілецький тир;

  • Бівуачна естафета;
  • Конкурс кашоварів.

Окрім цього, працівники центру розробили та підготували до проходження перший туристичний велосипедний маршрут  протяжністю 4 км стежками парку Перемоги, створений відповідно до європейських стандартів.

Переможці всіх видів отримали відзнаки від організаторів у вигляді грамот, медалей, дипломів та цінних подарунків від партнерів заходу.

В командному заліку призерами Чемпіонату стали:

У дорослій віковій категорії:

І місце – «Маximoose Bikes»(Цеховлес Валентин та Ткаченко Макс);
ІІ місце – Зарубін Сергій і Заєць Дмитро;
ІІІ місце – «Там-Де-Ми»(Левенков Євген та Калюжний В’ячеслав).

У старшій віковій групі:

І місце – КЗ КОЦТКЕУМ;
ІІ місце – «Чорнолісся».

У молодшій віковій групі:

І місце – «Чорнолісся»;
ІІ місце – Добровеличківський район.

Приємно зазначити, що окрім професійних спортсменів різного віку захід відвідали і звичайні мешканці міста, які відпочивали цього теплого осіннього дня у  родинному колі.

Високий рівень організації став можливим тільки завдяки злагодженій праці всіх тих, хто мав змогу і бажання долучитись до підготовки та проведення спортивного свята, а також загального патронату народного депутата України Олександра Горбунова.

З протоколами змагань можна ознайомитись за посиланням:

Scroll to top