Підсумки ІV етапу Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

8 жовтня 2017 року в лісовому масиві між селами Цибулеве та Водяне Знам’янського району відбувся ІV етап Кубку області зі спортивного орієнтування. Незважаючи на складні погодні умови, у змаганнях взяли участь близько 100 спортсменів у вікових категоріях від 10 до 70 років. Серед учасників були представники з міст Кропивницький, Світловодськ та Знам’янського, Добровеличківського, Олександрівського, Маловисківського районів, а також гуртківці КЗ «КОЦТКЕУМ». Підготовлені дистанції були досить складними і вимагали від учасників прояву своїх умінь та навичок з орієнтування на місцевості, набутих під час занять та тренувань у туристсько-спортивних гуртках. 

По закінченню змагань переможці отримали дипломи управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації.

З підсумковими протоколами змагань можна ознайомитись за посиланням...

Запрошуємо всіх учасників спортивного орієнтування на наступний етап Кубку області, який відбудеться 29 жовтня 2017 року в с. Високі Байраки Кіровоградського району і звертаємо увагу, що без наявності компасу спортсмени на дистанцію допускатися не будуть!!!

Scroll to top