У Кропивницькому змагалися скелелази

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

15-16 вересня 2017 року  на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» було проведено відкритий чемпіонат міста Кропивницький та чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння присвячений Дню міста, у програмі швидкість серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок.

В змаганнях на швидкість прийняли участь 62  спортсмени вихованці      КЗ «КОЦТККЕУМ, КЗ «КДЮСШ №1 КМР», вихованці гуртків, що діють на базі навчальних закладів м. Кропивницький, Олександрії,  Новгородківського району (с. Тарасівка) та Бобринецької ОТГ.

Призерами Чемпіонату області зі скелелазіння серед юнаків та дівчат стали:

у групі 2002-2003 років народження:

серед юнаків:   1. Ніколаєв Єгор м. Кропивницький

                           2. Плохов Ніл м. Кропивницький

                           3. Марус Єгор Новгородківський район

серед дівчат:    1. Калмикова Олександра м. Кропивницький

у групі 2004-2005 року народження:

серед юнаків:    1. Сисоєв Дмитро м. Кропивницький

                            2. Чубаков Ігор м. Бобринець

                            3.Чумак Олександр м. Кропивницький

серед дівчат:      1. Петюренко Альбіна м. Кропивницький

                             2. Зарудня Дар’я м. Кропивницький

                             3. Слепченко Анна м. Бобринець

у групі 2006-2007 року народження:

серед юнаків:   1. Луценко Максим м. Кропивницький

                           2. Ковальчук Роман м. Кропивницький

                           3. Довгань Олександр м. Кропивницький

серед дівчат:     1. Мартенюк Лариса  м. Кропивницький              

                

у групі 2008 року народження і молодші:

серед юнаків:   1. Єрофеєв Матвій м. Кропивницький                              

                           2. Черновол Олег м. Кропивницький                              

                           3. Луценко Олексій м. Кропивницький                              

серед дівчат:    1. Рябоштан Катерина м. Кропивницький                               

                           2. Марченко Єлізавета м. Кропивницький 

                           3. Петюренко Марія  м. Кропивницький      

                        

Призери чемпіонату області зі скелелазіння серед чоловіків та жінок стали:

серед чоловіків:    1. Шаповалов Єгор м. Кропивницький 

                                2. Ніколаєв Єгор м. Кропивницький 

                                3.  Німеровський Максим м. Кропивницький 

серед жінок:          1. Токар Діана м. Кропивницький 

                                2. Гончарук Валерія м. Кропивницький 

                                3. Александрова Вікторія м. Кропивницький 

ВІДЕО ФІНАЛІВ:

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Сергій Побережець, Валентина Русінова, Андрій Чаловський,  Сергій Ізмайлов, Горецький Іван, Скороход Володимир, Андрій Ковтко, Олександр Колотуха.

Scroll to top