Команда Кіровоградської області взяла участь у Кубку України з велотуризму

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

14 - 17 вересня 2017 року команда Кіровоградської області взяла участь у Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, що відбувся у таборі «Золотий колос» Нововодолазького району Харківської області. Керівником команди був призначений керівник гуртка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Олександр Алєксандров, тренер команди - Валерій Корчагін, вчитель трудового навчання навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія» Знам'янської міської ради та суддя від команди - Ольга Корчагіна, вчитель трудового навчання НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 - гімназія» Знам'янської міської ради.

Змагання проводилися Українським державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з комунальним закладом «Харківська обласна станція юних туристів» Харківської обласної ради.

У змаганнях взяли участь близько 100 юних велотуристів з Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Сумської, Харківської областей. Юні туристи змагалися на дистанціях фігурного водіння велосипеду, тріалу, велокросу, велоралі.

За результатами участі у змаганнях представники здобули призові місця у нелегкій боротьбі. Так, Надя Сокур зайняла перше місце по кросу серед старших дівчат, молодша команда по 3 класу зайняли 4 місце по ралі (дуже трохи не вистачило до призів), старші вперше в історії участі у подібних змаганнях вклалися в контрольний час (шосте місце).

У загальному заліку у старшій групі перемогла команда Харків-1 із с.Липкуватівка, а в молодшій - команда Харківської обл. із с.Золочів.