Другий день змагань на Чемпіонаті України з пішохідного та велосипедного туризму

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Старт учасників з пішохідного туризму розпочався о 8.00 ранку на дистанції «Крос-похід», ІV класу протяжністю 7500 м. Участь у змаганнях взяли 20 команд. Дистанція крос-походу складена за системою «ралі». Команда проходила всі етапи відповідно до графіку у заданому напрямку. З етапів були поставлені наступні: крутопохила переправа вниз, підйом спортивним способом, навісна переправа через яр, спуск по вертикальних перилах та ін. Команди показали досить високий рівень підготовки, але першість отримали Херсонська область – І місце, Івано-Франківська область – ІІ місце, Полтавська область – ІІІ.

Змагання з велосипедного туризму проходили на двох дистанціях – «Тріал» та «Велокрос». Це особисті змагання з командним заліком об’єднані в «Комплексну дистанцію» Поставлені дистанції вимагали від учасників прояву своїх найкращих умінь подолання природних та штучних перешкод (крутий поворот, вузький проїзд, сходина, проїзд через вал, переїзд через колоду та ін.).

 

Першість на дистанції «Тріал» серед дівчат отримали: Лиганенко Карина, Харківська область-1 – І місце, Сокур Катерина, Кіровоградська область – ІІ місце, Бехтер Анна, Харківська область- 2 – ІІІ місце. Серед хлопців перемогли Шолох Володимир, Харківська область-2 – І місце, Горб Давид, Харківська область-1 – ІІ місце та Бельвендер Максим, Рівненська область – ІІІ місце.Першість на дистанції «Велокрос» серед дівчат отримали: Сокур Катерина, Кіровоградська область – І місце, Стасюк Юлія, Вінницька область – ІІ місце, Мазурик Наталія, Волинська область – ІІІ місце. Серед хлопців перемогли Довганюк Андрій, Кіровоградська область – І місце, Орда Станіслав, Харківська область-1 – ІІ місце та Горб Давид, Харківська область-1 – ІІІ місце. 

 

Scroll to top