Відбулося урочисте відкриття Чемпіонатів України серед юнаків з пішохідного та велосипедного туризму

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

На набережній Кременчуцького водосховища у місті Світловодськ 8 липня 2017 року о 17.00 відбулося урочисте відкриття 46 Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму та 5 Чемпіонату України серед юнаків з велосипедного туризму.

Розпочалося відкриття урочистим шикуванням команд. Право підняти Державний Прапор України було надано переможцям минулорічних змагань: з пішохідного туризму – капітану команди Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, з велосипедного – капітану команди Вінницької області.

Чемпіонати триватимуть з 08 до 14 липня 2017 року. Цього року до Світловодська з різних куточків України приїхало більше 350 учасників змагань з пішохідного та велосипедного туризму.

Учасників змагань привітали почесні гості: Народний депутат України Горбунов Олександр Володимирович, директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Неділько Сергій Вікторович, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації Таборанський Володимир Петрович, голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович, заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Похілов Володимир Олексійович та інші.

 

Маємо надію, що успішне проведення Чемпіонатів України в області закладе підґрунтя для подальшого розвитку спортивного туризму та залученню молоді до занять фізичною культурою і спортом.

Бажаємо учасникам Чемпіонатів успіхів та щиро вдячні спонсорам змагань за підтримку, зокрема, Світловодській районній державній адміністрації та Твердовському Сергію Сергійовичу, туристичній агенції «Skyfull» та медіа партнерам «Рідний край» та «Вісті Світловодщини».

Scroll to top