Чемпіонат України зі скелелазіння серед юнаків та дівчат школярів

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий

22-25 червня 2017 року в м. Кременчук Полтавської області відбувся Чемпіонат України зі скелелазіння серед  школярів юнаків та дівчат (вид програми швидкість, трудність і багатоборство).

У змаганнях взяли участь  243 найсильніших спортсменів  із восьми регіонів України (Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Кіровоградська, Луганська, Полтавська, Сумська, Харківська області).

Збірну команду Кіровоградського обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН представляли тринадцять юних спортсменів - вихованці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Абсолютним Чемпіоном в лазінні на швидкість, трудність і в багатоборстві серед юнаків в групі 2000-2001 років народження став Ярослав Ткач.

Призери Чемпіонату України зі скелелазіння серед школярів:

у групі 2000-2001 років народження стали:

Валерія Гончарук - 1 місце у швидкості, 2 місце у трудності і                            1 - у багатоборстві;

Єгор Шаповалов -  2 місце у швидкості, 2 місце у трудності і                          2 - у багатоборстві;

у групі 2002-2003 років народження стали:

Ніл Плохов - 1 місце у швидкості і 2 - у багатоборстві;

Єгор Ніколаєв - 3 місце у багатоборстві;

у групі 2004-2005 років народження стали:

Дмитро Сисоєв - 1 місце у швидкості і 1 - у багатоборстві.

У десятку сильніших спортсменів потрапили: Єгор Власов, Роман Ковальчук, Альбіна Петюренко, Олександр Чумак, Олександр Довгань.

В командному заліку на швидкість і в багатоборстві збірна команда Кіровоградської області стала срібним призером, поступившись тільки Дніпропетровській області, а в трудності стала бронзовим призером.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Сергій Побережець.