У Кропивницькому відбувся Чемпіонат області із скелелазіння

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

27 травня 2017 року в місті Кропивницький на території Дендропарку управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області проводили чемпіонат Кіровоградської області зі скелелазіння присвяченого  Літнім юнацьким Олімпійським іграм 2017 року, в програмі швидкість серед юнаків та дівчат, чоловіків та жінок.

У змаганнях на швидкість брали участь 36 юних спортсменів вихованців з міст Кропивницького та Олександрії.

Призерами Чемпіонату області зі скелелазіння стали:

у групі 2002-2003 років народження:

     Серед юнаків   1. Плохов Ніл м. Кропивницький

     Серед дівчат    1. Петюренко Альбіна м. Кропивницький

у групі 2004-2005 року народження:

     Серед юнаків   1. Сисоєв Дмитро м. Кропивницький

                            2. Чумак Олександр м. Кропивницький

у групі 2006-2007 року народження:

     Серед юнаків   1. Ковальчук Роман  м. Кропивницький

                            2. Власов Єгор м. Кропивницький

                            3. Мартишевський Даниїл  м. Кропивницький

      Серед дівчат   1. Мартенюк Лариса м. Кропивницький

                            2. Зубченко Поліна м. Кропивницький

у групі 2008 року народження і молодші:

      Серед юнаків   1. Єрофеєв Матвій м. Кропивницький

                             2. Черновол Олег м. Кропивницький

                             3. Лозовий Максим м. Кропивницький

      Серед дівчат    1. Рябоштан Катерина м. Кропивницький

                             2. Мартинюк Вікторія м. Кропивницький

                             3. Петюренко Марія  м.  Кропивницький                       

Призерами Чемпіонату області зі скелелазіння серед чоловіків та жінок стали:

Серед чоловіків    1. Шаповалов Єгор м. Кропивницький

                           2. Плохов Ніл м. Кропивницький

                           3. Семененко Сергій м. Кропивницький

Серед жінок         1. Гончарук Валерія м. Кропивницький                        

                           2. Бондаренко Тетяна м. Кропивницький                        

                           3. Рощик Тетяна м. Кропивницький    

                     

Призери змагань нагороджені Дипломом управління освіти, науки, молоді  та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, медалями відділення Національного олімпійського комітету України в Кіровоградській області та подарунками від корпорації ХХІ  століття.

Готували спортсменів до змагань тренери Микола Побережець, Валентина Русінова, Олександр Колотуха, Сергій Побережець.

Scroll to top