Працівники центру взяли участь V Центрально-Українському музейно-туристичному фестивалі

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

13 травня 2017 року на території Дендропарку в м. Кропивницькому зустрічав гостей V Центрально-Український музейно-туристичний фестиваль. Він проводився з метою підвищення туристичного іміджу Кіровоградщини, сприяння розвитку музейної справи та туризму в області, зміцнення міжрегіональних контактів між представниками туристичної сфери.

У програмі Фестивалю було передбачено роботу міжрегіональної туристичної виставки «Кіровоградщина запрошує – 2017», презентації туристичних маршрутів, заходів подієвого туризму від районів та міст нашої області, а також інших областей України.

В урочистому відкритті Фестивалю взяв участь перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко, який ознайомився із презентаційними матеріалами, що були представлені на міжрегіональній туристичній виставці «Кіровоградщина запрошує – 2017».

Учасником фестивалю був і комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».  Працівники закладу презентували досягнення області у напрямку молодіжного та дитячого туризму: провели показові виступи вихованців туристсько-краєзнавчих гуртків та презентували роботи переможців обласного фотоконкурсу «Туризм нас єднає».

 

Scroll to top