Проведено семінар з організації Пластового (скаутського) руху в навчальних закладах області

Рейтинг користувача:  / 1
ГіршийКращий 

22-23 жовтня 2016 року на базі комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у рамках роботи обласного координаційного центру з національно-патріотичного виховання молоді спільно із Молодіжною організацію «Пласт – Національна Скаутська Організація України» проведено семінар з організації Пластового (скаутського) руху в навчальних закладах області.

Учасниками семінару стали керівники гуртків національно-патріотичного виховання навчальних закладів області та активісти найстаршої скаутської організації України, яка  97 років виховує свідомих, патріотично налаштованих та законослухняних громадян.

Учасники семінару (а це представники Благовіщенського, Кіровоградського, Компаніївського, Новгородківського, Новоукраїнського, Олександрійського, Онуфріївського районів та міст Кропивницького і Світловодська) мали змогу апробувати методику скаутських організацій у вихованні підростаючого покоління на засадах  моралі,  здорового способу  життя  і любові до рідного краю.

Ми розуміємо, наскільки багато попереду роботи, але не маємо сумнівів, що сил та натхнення вистачить на втілення всіх заходів!!! Адже ми відповідальні за країну, в якій живемо!!!

Scroll to top