Відбувся семінар для керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградщини на Волині

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

Для підвищення фахової майстерності туристського активу області, ознайомлення з кращим досвідом організації національно-патріотичного виховання учнівської молоді на прикладі роботи Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації  у період з 5 до 11 жовтня 2016 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих об’єднань, тренерів районних (міських) команд Кіровоградської області.

За Програмою семінару учасники ознайомилися з унікальними куточками Волинського краю. Незабутні враження у учасників семінару залишив по собі маршрут до літературно-меморіального музею Лесі Українки та на територію Шацького Національного парку. Учасники семінару відвідали туристичні бази, наметові містечка розташовані на березі озера Світязь. Родзинкою семінару стало відвідування архітектурно-культурної пам’ятки Луцька – Замок Любарта, «Музею дзвонів», Музей Волинської ікони. Були організовані екскурсії до інших музеїв Волині.

Під час семінару керівники туристсько-краєзнавчих гуртків області мали змогу поспілкуватися з колегами Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації, обговорюючи проблеми та нагальні питання, перспективи розвитку сучасного позашкілля, обмінялись досвідом роботи та здобутками, планами на майбутнє.

Здобуту інформацію педагоги-позашкільники області донесуть своїм вихованцям і обов’язково відвідають цей чарівний куточок рідної землі. 

Організатори висловлюють щиру подяку за надану дієву  методичну та практичну допомогу в організації семінару-практикуму керівників туристсько-краєзнавчих гуртків Кіровоградщини Плахотній Людмилі Володимирівні – начальнику управління освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації та колективу Центру туризму, спорту та екскурсій управління освіти і науки Волинської обласної державної адміністрації в особі директора Толстіхіна Леоніда Миколайовича та заступника директора  Павлюк Катерини Ярославівни.

 

 

Scroll to top