На Кіровоградщині радилися координатори Центрів національно-патріотичного виховання

  • Друк
Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 

   10 лютого 2016 року у Кіровоградській обласній державній адміністрації відбулося засідання обласного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у якому взяли участь заступник голови Кіровоградської обласної ради  Ігор Степура, начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, керівники та координатори обласного, районних та міських центрів національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
   Учасники засідання розглянули питання щодо спільних дій в рамках виконання плану заходів обласного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді на 2016 рік, обговорили питання активізації національно-патріотичного виховання учнівської молоді,  окреслили першочергові завдання з виконання заходів Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді у Кіровоградській області.
   У ході засідання відбулися презентації досвіду роботи центрів національно-патріотичного виховання Петрівського та Олександрівського районів.
   Керівник   обласного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді Олег Вєтров та директор комунального закладу “Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді” Андрій Лісота презентували досвід набутий у проведенні в області дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”)”, проекту “Захисник Кіровоградщини” та особливості їх проведення у 2016 році.
   Пропозиціями щодо реалізації  у 2016 році туристсько-краєзнавчої експедиції “Україна — земля Героїв” поділився представник  молодіжної громадської організації “Січ”  Роман Бойко.    У рамках експедиції планується відзняти цикл відеосюжетів про героїв національно-визвольної боротьби початку ХХ століття та кіровоградців — учасників АТО. 
   За результати засідання прийнято рішення про координацію діяльності центрів національно-патріотичного виховання дітей та молоді шляхом проведення онлайн-спілкування, кущових навчально-тренувальних семінарів, надання допомоги фахівців  організацій та закладів, що увійшли до складу обласного координаційного центру національно-патріотичного виховання дітей та молоді у проведенні районних, міських заходів, змагань. Підсумок роботи протягом 2016 року передбачається підвести 14 жовтня під час святкування Дня Захисника України. Протягом року координаційні центри у Кіровоградській області планують також систематично проводити інформаційну та роз'яснювальну роботу серед молоді.