ВДОСКОНАЛЮЄМОСЬ РАЗОМ! ЗАПРОШУЄМО НА ОБЛАСНИЙ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИЙ ONIINE-СЕМІНАР «ПОХОДИ ТА ПОДОРОЖІ, ЯК ЕФЕКТИВНИЙ МЕТОД ДОСЛІДЖЕННЯ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ У РОБОТІ КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ» 13.06.2024

КЗ "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" продовжує постійно діючий обласний семінар-практикум для керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області, тренерів команд територіальних громад.

Основною метою є популяризації і вдосконалення туристсько-краєзнавчої діяльності в регіоні, підвищення професійного рівня керівників гуртків закладів освіти області, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.

Питання до розгляду:
1. Організація походів і подорожей;
2. Роль краєзнавчих музеїв у вивченні локальної історії учнями історико-краєзнавчих гуртків.

Початок семінару 13.06.2024 о 14.00 на платформі ZOOM за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8175924644...
Ідентифікатор конференції: 817 592 4644 Код доступу: 1105

Для участі у online-семінарі необхідно до 13.06.2024 р. включно заповнити і надіслати дану реєстраційну форму за посиланням: 
https://forms.gle/LNHT6eCibFAhSCXe9

За результатами участі Ви зможете отримати сертифікат учасника семінару до 30.06.2024 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті методичного кабінету «Методичний Хаб» комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» https://www.facebook.com/metod.cab.touristkir/photos

Участь безкоштовна.


Scroll to top