"ЛІТО – 2023" МАНДРУЄМО РАЗОМ! ЗАПРОШУЄМО ДО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ ЗВІТІВ ПРО ПОХОДИ ВИХІДНОГО ДНЯ «ТАЄМНИЦІ ПРИРОДИ»

 
З 1 червня по 1 жовтня 2023 року КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний конкурс звітів про походи вихідного дня «Таємниці природи». Конкурс присвячено 105-річчю від дня народження видатного педагога та письменника В. Сухомлинського.
 
До участі у Конкурсі запрошуються вихованці, слухачі, учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, а також дитячі громадські організації, клуби за місцем проживання.
 
В якості керівників та консультантів можуть бути вчителі, викладачі, науково-педагогічні працівники, представники національних спілок та громадських організацій.
Під час Конкурсу учасники здійснюють походи вихідного дня в природу згідно з ідеями В.Сухомлинського та з фокусом на здоровий спосіб життя та охорону природи.
 
Учасники повинні зробити фото- або відеозвіт свого походу вихідного дня, в якому показати взаємодію з природою та іншими людьми, а також зафіксувати відвідані місця, природні об'єкти та пам'ятки, що мають важливе значення для регіону.
 
Також учасники мають створити короткий твір-есе на тему «Мій похід вихідного дня: таємниці природи та ідеї В.Сухомлинського», у якому діляться своїми враженнями від походу та висловлюють свої думки щодо ідеї В.Сухомлинського, які стосуються охорони природи та екологічної свідомості.
 
1. Учасники повинні завантажити свій фото, відеозвіт в соціальних мережах Facbook, YouTube, або іншу платформу для розміщення відео з хештегами #КОЦТКЕУМ , #ПоходиСухомлинського та відзначити сторінку Кіровоградський обласний центр, туризму, краєзнавства та екскурсій.
2. Учасники повинні надіслати посилання на свій фото, відеозвіт про похід вихідного дня та твір-есе, заявку з інформацією про учасника на електронну адресу організаторів Конкурсу metod.cab_tourist@ukr.net до 1 жовтня 2023 року.
 
Таким чином, умови Конкурсу пов'язані з туристичною діяльністю та мають на меті підвищення інтересу дітей до природи та культурних пам'яток, а також стимулювання творчості та розвитку пізнавальних здібностей.
 
Цей Конкурс може стати важливим інструментом для просування туристичного потенціалу різних куточків Кіровоградської області та підтримки екологічної свідомості і поведінки.
Крім того, такий конкурс допоможе залучити увагу громадськості до необхідності збереження природи та культурних цінностей Кіровоградщини, а також до необхідності популяризації туристичних маршрутів і місць відпочинку. Діти, які візьмуть участь у Конкурсі, зможуть стимулювати своїх батьків та інших дорослих здійснити подібні поїздки, що сприятиме розвитку туристичного бізнесу та підтримці місцевої економіки громад.
 
Отже, конкурс «Таємниці природи» є важливим заходом для підвищення інтересу до природи та культурних пам'яток Кіровоградщини, розвитку туризму та підтримки екологічної свідомості серед дітей шкільного віку.
 
Переможці Конкурсу отримають дипломи комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді». Фіналісти Конкурсу отримають похвальні листи, всі інші учасники отримають сертифікати за участь.
 
Детальні Умови проведення Конкурсу дивіться за посиланням http://surl.li/hsepj
МАНДРУЄМО РАЗОМ!
 
Scroll to top