РОЗПОЧАВСЯ І ЕТАП ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ «ШТРИХИ ДО ПОРТРЕТА В.СУХОМЛИНСЬКОГО»!

Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді проводить обласний конкурс «Штрихи до портрета В.Сухомлинського», присвячений 105-річчю від дня народження В.Сухомлинського.

До участі у Конкурсі запрошуються вихованці, слухачі, учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, а також дитячі громадські організації, клуби за місцем проживання. В якості керівників та консультантів можуть бути вчителі, викладачі, науково-педагогічні працівники, представники національних спілок та громадських організацій.

Конкурс проходить в три етапи:

І етап (заочний) – конкурс електронних презентацій «Мандрівка стежинкою добра», термін проведення з 27 березня до 27 квітня 2023 року;

ІІ етап (онлайн) – онлайн-вікторина «Серце віддаю дітям», термін проведення - 18 травня 2023 року;

ІІІ етап (онлайн) – обласна краєзнавча конференція учнівської молоді, присвячена 105-річчя від дня народження В.Сухомлинського, термін проведення -  28 вересня 2023 року.

(*терміни проведення етапів Конкурсу можуть бути змінені)

Учасники Конкурсу знайомляться та досліджують життєвий, творчий шлях, педагогічну спадщину та твори видатного письменника і педагога.

Детальні умови Конкурсу дивіться за посиланням

Scroll to top