ВДОСКОНАЛЮЄМОСЬ РАЗОМ! 30 березня відбудеться методичний online-семінар "МЕТОДИЧНИЙ КОНТЕКСТ ПРОФЕСІЙНОЇ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА"


Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить постійно діючий методичний семінар для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області.
 
Основною метою є створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності науково-педагогічних працівників, підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, уміння навчатися впродовж життя, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина; популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.
 
Питання до розгляду:
1. Психологія та педагогіка туризму. Техніки викладу матеріалу.
2. Використання технології веб-квесту в освітній діяльності. Створення веб-квесту в додатку Google Blogger.
3. Історичні ігри як важливий інструмент вивчення та дослідження учнівською молоддю своєї історії.
 
Початок семінару 30.03.2023 о 15.00 на платформі ZOOM 

Для участі в методичному online-семінарі «Методичний контекст професійної туристсько-краєзнавчої діяльності педагога» необхідно:

  1. Учасникам до 29.03.2023 р. заповнити та надіслати реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/Fvyap6DZLzKPt1oc6
  2. Зайти на платформу ZOOM 30.03.2023 о 15.00 за посиланням: https://us02web.zoom.us/j/8175924644?pwd=VEZieFVnZTdHVEt3OTRtblBNcDZEQT09 (Ідентифікатор конференції: 817 592 4644, Код доступу: 1105)
  3. У коментарях, коли буде проходити семінар, підтвердити Вашу участь.
  4. Учасники, які зареєструвалися, отримають сертифікати.
  5. За результатами участі Ви зможете отримати сертифікат учасника семінару до 15.04.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebookу вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)

 Участь безкоштовна.

ПРОГРАМА ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

 

Scroll to top