Вітаємо з Днем українського добровольця!

Сьогодні 14 березня в Україні відзначає День українського добровольця. 
Пам'ятна дата встановлена Верховною Радою України у 2017 році, щоб вшанувати мужність та героїзм захисників незалежності, суверенітету й територіальної цілісності нашої держави.
 
Ця дата була обрана не випадково. Саме 14 березня у 2014 році на тренувальну базу в Нових Петрівцях з Майдану Незалежності вирушили перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану для формування першого добровольчого батальйону. Чоловіки й жінки самоорганізувалися та вирушили на схід України – на захист нашої держави та її суверенітету.
 
Наразі Україна переживає найбільше випробування у своїй новітній історії – повномасштабну війну з російським агресором за власну незалежність і територіальну цілісність.
Завжди, у найважчі часи нашої історії, знаходилися відважні, які добровільно брали зброю до рук і ставали на захист своєї Батьківщини. 
 
Внесок добровольчих формувань у захист незалежності України під час збройної агресії РФ на сході нашої держави у 2014 році важко переоцінити. Тоді, у 2014 році, добровольчі батальйони дали змогу провести мобілізацію, відтак по суті врятували Українську державність від загибелі.
 
Ми пишаємося вами, нашими добровольцями. 
Бажаємо бути гідними нащадками у війні з країною-терористом, рашистами-окупантами!
Україна буде сильною, процвітаючою та успішною, але для цього маємо вибороти своє право на існування. В першу чергу це можливо завдяки нашим ЗСУ, які боронять Україну від ворога який намагається нас знищити.

Стійкості, незламності, хоробрості, непоступливості, бути взірцем для наслідування. Бережіть себе!
 
Слава Україні!
 
Scroll to top