РОЗПОЧИНАЄМО ПАТРІОТИЧНИЙ СПЕЦПРОЕКТ "І НА ОНОВЛЕНІЙ ЗЕМЛІ..."

Рейтинг користувача:  / 0
ГіршийКращий 
 
 
9 березня 2023 року відзначаємо 209-у річницю з дня народження Тараса Шевченка.
 
Тарас Григорович Шевченко – це не просто письменник. Його постать – це душа і воля, сила духу і промінь світла українського народу. Його ім’я стало символом України. Його називають провісником нового життя, народним пророком, титаном духу, який уболівав за долю рідного народу. Він залишив нащадкам духовний заповіт, що передається із покоління в покоління, від роду до роду. Духовну велич і красу українського слова письменник підніс на найвищу височінь. Тарас Шевченко був, є і навіки залишиться найголовнішою особистістю у становленні нашої держави.
 
Творчість Тараса Шевченка є імпульсом до розуміння суті української історії, життя народу. Із упевненістю можна говорити, через сприйняття поетової спадщини народ України «національно самостверджується, морально зміцнюється, духовно очищується».
 
Публікуємо  роботи наших учасників на офіційній сторінці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» в соціальній мережі Facebook (https://www.facebook.com/touristkir) .
 

Матеріали Спецпроекту доступні також для перегляду в групі за хештегом #Інаоновленійземлі

Scroll to top