ПРОДОВЖУЄМО НАГОРОДЖУВАТИ НАШИХ УЧАСНИКІВ КОНКУРСУ "КОЛЬОРИ НАШОЇ ПЕРЕМОГИ!"

Продовжуємо нагороджувати наших учасників.

Сертифікатами комунального закладу "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді"  за участь в обласному етапі Національного конкурсу малюнків "Кольори нашої перемоги!" нагороджуються:

Молодша вікова група:

  • Сита Катерина, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «Україна в моєму серці»;
  • Мамалига Артур, учень Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради, робота «Україна після Перемоги»;
  • Єременко Костянтин, учень Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Перемога це»;
  • Грабенко Дмитро, учень Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Наша мирна Україна»;
  • Русакова Марія,  учениця Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Україна ти в серці єдина»;
  • Сімкіна Софія, учениця Гімназіі імені Д. І. Чижевського Олександрійської міської ради Кіровоградської області, робота  «Вперед до перемоги»;
  • Гелетей Владислава,  вихованка Суботцівського  центру дитячої та юнацької творчості Суботцівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Нам потрібне мирне небо»;
  • Гордуз  Станіслав, учень Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Голуб Перемоги»;
  • Пасічна Марія, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», робота  «Квітучі поля - родюча земля»;
  • Сіянко Ангеліна, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота «Мирне життя»;
  • Марусечко Анастасія, учениця комунального закладу «Компаніївський ліцей» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області, робота «Я намалюю в серці мрію щиру: Хай тихо стане в нас від миру!»;
  • Марусечко Антон,  учень комунального закладу «Компаніївський ліцей» Компаніївської селищної ради Кіровоградської області, робота «Пройшла війна стежками долі Там де тепер цвітуть сади»;
  • Ахметова Крістіна, учениця Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Ми тебе чекаємо»;
  • Радута Валерія, учениця Миколаївського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Соколівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «З Україною у серці»;
  • Семенчук Артем, вихованець  Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості  Вільшанської селищної ради, робота «Незламний кордон»;
  • Клименко Вікторія, учениця Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради робота «Вільна Україна»;
  • Уроднич Софія, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота «Мир у нашій хаті»;
  • Гнатенко Ольга, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота «Мир в Україні»;
  • Ситдікова Валерія, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота «Радість перемоги»;
  • Гарагуля Марія та Марина, учениці Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Незламна, сильна…»;
  • Мойсеєнко Софія, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота  «Ангел Перемоги»;
  • Кравець Леся, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Рік Перемоги»;
  • Бужан Уляна, вихованка  Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості  Вільшанської селищної ради, робота «Краса України»;
  • Бизова Софія, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», робота  «Закінчення війни»;
  • Харитоненко Мар’яна, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота  «Мир на моїй землі»;
  • Терещук Ярослав, учень Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Моя мирна домівка»;
  • Порожнякова Анастасія, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області;
  • Сідніченко Альбіна, учениця Голованівського ліцею ім. Т.Г. Шевченка Голованівської селищної ради,  робота «Серце неньки незламне»;
  • Левченко Дарина, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота «Україна – це країна де можливо все!»;
  • Демчук Денис, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота  «Ми за Мир!»;
  • Мазуренко Олег, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Козацькому роду нема переводу»;
  • Павляк Назар, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота « Перемога за нами!»;
  • Тимчишин Артем, учень Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Перемогли разом»;
  • Плохотнюк Вікторія, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Добридень тобі, Україно моя!»;
  • Димова Крістіна, вихованка   Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості  Вільшанської селищної ради, робота «Пес патрон у вишиванці»;
  • Безвершенко Анастасія, учениця Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Без війни»;
  • Максименко Карина, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота, «Переможемо разом»;
  • Ткаченко Поліна, учениця  комунального закладу «Ліцей «Надія» Великоандрусівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Місце, яке я обов’язково відвідаю після перемоги»;
  • Нікітенко Надія, вихованка   Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості  Вільшанської селищної ради, робота «Ой, у лузі червона калина»;
  • Ярута Єлизавета, вихованка   Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості  Вільшанської селищної ради, робота «Пес Патрон в українських кольорах»;
  • Демчук Денис, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Слава ЗСУ»;
  • Мартинюк Максим, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Слава ЗСУ»;
  • Колісніченко Олександра, учениця Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Воля – і нічого більше!»;
  • Сазанська Аріна, учениця Куколівського ліцею Попельнастівської сільської ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Віконце віри і надії»;
  • Оліфіренко Уляна, учениця Опорного закладу «Ліцей №1 імені Героя України Березняка Євгена Степановича Помічнянської міської ради Кіровоградської області» , робота «День перемоги»;
  • Селівонець Валерія, учениця комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області;
  • Кочергіна Єлизавета, учениця Високобайрацької гімназії Великосеверинівської сільської ради Кропивницького району, робота  «Мир на Україні буде!»;
  • Буруян Іван, учень Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Ми за мир! Все в наших руках»;
  • Туболець Катерина, учениця Грузьківської гімназії Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Перемога в Україні»;
  • Волков Кирил, учень  комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота  «Україна завжди перша»;
  • Володіна Дарина, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «Перемога»;
  • Узлов Микола, учень комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «Два кольори»;
  • Колісник Катерина, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «З Україною в серці»;
  • Терещенко Ярослав, учень комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота  «Уперед»;
  • Шило Анастасія, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «Незламна»;
  • Ткаченко Анжеліка, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «До кінця».

Старша вікова група:

  • Нікітіна Дінара, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота «Незламні»;
  • Ромац Юлія, учениця Пантаївського ліцею Пантаївської селищної ради Олександрійського району Кіровоградської області, робота «Кольори нашої перемоги»;
  • Курікова Влада, учениця Ліцею «Крила України» Знам'янської міської ради Кіровоградської області, робота «Остання тривога»;
  • Кучеренко Аріна, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району;
  • Третяк Валерія, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району, робота  «Ми дочекаємось!»;
  • Нікітіна Сніжана, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району;
  • Донецька Вероніка, учениця Ліцею «Нова школа» Катеринівської сільської ради Кропивницького району, робота « Моє місто в майбутньому»;
  • Тимарська Дарія, учениця Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Україна понад усе»;
  • Субботіна Катерина,  учениця Червоненської філії Комунального закладу «Хащуватський ліцей» Гайворонської міської ради Кіровоградської області, робота «Безмежно вдячні»;
  • Мурадова Марія, учениця  Грузьківської гімназії Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Україна переможе»;
  • Скрипка Тетяна, учениця  Грузьківської гімназії Катеринівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області, робота «Як я бачу перемогу»;
  • Купріяк Тетяна, учениця комунального закладу «Боківський ліцей Гурівської сільської ради», робота  «Символи України».

Сертифікати за участь у Конкурсі можна завантажити за посиланнями:

Молодша вікова група

Старша вікова група

Scroll to top