Провели обласну нараду з відповідальними за національно-патріотичне виховання

31 січня Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді в онлайн-форматі провів нараду з керівниками гуртків та відповідальних за національно-патріотичне виховання.

Участь у нараді взяли 58 педагогічних працівників.

Спікери поінформували про участь територіальних громад у заходах, які були рекомендовані УДЦНПВКТУМ, проводив відділ національно-патріотичного виховання КОЦТКЕУМ у 2022 році, послухали пропозиції учасників із удосконалення заходів. Окремо підняли питання про реєстрацію та діяльність куренів у Кіровоградській області. 

Під час семінару учасникам розповіли про проведення І та ІІ етапів дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в 2021-2022 роках у Кіровоградській області, ознайомилися з планами проведення Гри «Джура» у 2022-2023 роках. Також вони отримали інформацію про нове законодавство у сфері національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання, запросили надати свої пропозиції у розробці заходів, які б могли стати особливо актуальними зараз, під час повномасштабної російсько-української війни.

Національно-патріотичне виховання в часи воєнної загрози є пріоритетним і зорієнтованим на формування в українців готовності захищати рідну землю.

Нарада мала практичне значення та сприяла підготовці фахівців, відповідальних за національне-патріотичне виховання в територіальних громадах області.

Scroll to top