Відбувся обласний онлайн семінар-практикум для вителів предмету «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» та організаторів патріотичної роботи на місцях

З цією метою з 12 по 14  грудня 2022 року проходив триденний обласний онлайн семінар-практикум для вчителів предмету «Захист України» та організаторів патріотичної роботи на місцях.

 

Проблемою заходу стала «Організація національно-патріотичного виховання дітей та молоді: практичний аспект».

Організаторами заходу були: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

У роботі семінару-практикуму взяли участь 70 учасників. Всі учасники опрацювали сучасні підходи до національно-патріотичного виховання учнівської молоді, форми організації і впровадження військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("ДЖУРА"), початкову загальновійськову підготовку громадян України до національного спротиву, «базовий військовий вишкіл» з вогневої, інженерної, тактичної та стройової підготовки допризовної молоді, основи тактичної медицини та основи загальнотуристської підготовки, дізнались про психологічну адаптацію дітей та молоді в умовах бойових дій.

Під час семінару-практикуму з педагогами працювали працівникикомунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Висловлюємо подяку Олені Кочнєвій, волонтерці ГО «Мобільна волонтерська група» за участь у заході.

Виховуємо гідних захисників України разом!

Виховуємо гідних захисників України разом!

Scroll to top