Розпочато роботу онайн-семінару для вчителів предмету «ЗАХИСТ УКРАЇНИ» та організаторів патріотичної роботи на місцях

Сьогодні, 12 грудня 2022 року розпочав роботу триденний обласний онлайн семінар-практикум для вчителів предмету «Захист України» та організаторів патріотичної роботи на місцях, що триватиме 13-14 грудня.

 

Проблема заходу: «Організація національно-патріотичного виховання дітей та молоді: практичний аспект».

Організаторами заходу стали: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з комунальним закладом «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського».

У роботі семінару-практикуму беруть участь близько 70 учасників, що опрацюють сучасні підходи до національно-патріотичного виховання учнівської молоді, форми організації і впровадження військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("ДЖУРА"), початкову загальновійськову підготовку громадян України до національного спротиву, базовий військовий вишкіл, загальнотуристську підготовку та адаптацію дітей та молоді в умовах бойових дій.

Під час семінару-практикуму з педагогами працювали і продовжують роботу працівникикомунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Всі учасники заходу отримають свідоцтва комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» встановленого зразка.

Робота семінару-практикуму триває на Платформі для проведення науково-методичних заходів на сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» за посиланням: https://sites.google.com/koippo.in.ua/zachody2022/

 

Scroll to top