Поділилися досвідом із донеччанами

18 листопада Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді, у Кропивницькому провів семінар-практикум з питань організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у дистанційному форматі.

Досвідом організації гри «Сокіл» («Джура») на Кіровоградщині з донеччанами поділився завідувач відділу національно-патріотичного виховання КЗ «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Євген Савранський.

Особливе зацікавлення серед учасників семінару викликав наш досвід у проведенні ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» у 2020/2021, 2021/2022 навчальних роках у конкурсах збірка-розбірка АК, онлайн-квесті City.

Участь у семінарі взяли 142 педагогічних працівника, що відповідають за організацію та проведення гри у Донецькій області.  

Семінар мав практичне значення та сприяв базовій підготовці організаторів гри «Сокіл» («Джура»), бо саме ця гра має метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства.

 

Scroll to top