Про проведення І (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

Рейтинг користувача:  / 2
ГіршийКращий 

У жовтні – листопаді 2022 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд).

Учасники подають роботи  до 15 листопада на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net.

Конкурс проводиться окремо для трьох вікових груп:

-         учасники віком 6 – 10 років;

-         учасники віком 11 – 14 років;

-         учасники віком 15 – 17 років.

         Твори учасників старше 17 років до Конкурсу не допускаються.

        Учасниками Конкурсу можуть бути окремі учні, вихованці, слухачі, учнівські колективи, гуртки, об’єднання закладів освіти України, рої та окремі члени рою  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), члени дитячих та молодіжних громадських організацій та інші.

Умови  І (обласного) етапу  Всеукраїнського конкурсу на написання есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд)

Просимо сприяти участі учнів, вихованців підпорядкованих закладів освіти у конкурсі есе «Війна за СВІЙ шлях» (дитячий погляд) та надіслати кращі роботи до 15 листопада 2022 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Додаткова інформація за телефонами: 339500 або 0666589529 Назаренко Данило Юрійович – методист відділу національно-патріотичного виховання КЗ «КОЦТКЕУМ».

Scroll to top