Новини

Вітаємо з Днем народження!

Рейтинг користувача:  / 0

Колектив Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді щиро вітає з Днем народження  завідуючу краєзнавчого відділу

Каргополову Оксану Миколаївну!

Від усього серця бажаємо  міцного здоров’я, великого особистого щастя, довгих років життя, достатку і благополуччя, мирного і спокійного неба над головою!

Бажаємо здоров’я, щасливої долі, 
Удачі, кохання і грошей доволі. 
Нехай Вам буде усе, як бажається, 
Фортуна нехай лише посміхається.
Хай буде довгим Ваш життєвий шлях, 
Хай не турбують лихо і нещастя! 
І журавлі на крилах принесуть 
Все те, що люди називають щастям!

 

З Днем Народження!

 

                                                                                                                                                                                                               З повагою колектив центру

 

Навчальні програми гуртків туристсько-краєзнавчого напрямку

Рейтинг користувача:  / 3

 

Програми гуртків на сайті Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді

Програми гуртків на сайті Іституту модернізації змісту освіти:

Туристсько-краєзнавчий напрям

Програми гуртків на сайті Іституту модернізації змісту освіти:

Військово-патріотичний напрям

«Освітянське музеєзнавство»

Укладач: Гайда Лариса Анатоліївна

Навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму "Історія рідного краю"

Укладач: Гайда Лариса Анатоліївна

затверджена наказом начальника управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації від 27.09.2019 р. № 688-од

 

Програма військово-патріотичного напряму «Сокіл» (1 рік навчання)

Укладач: Андрійченко Валерій Володимирович

 

Програма військово-патріотичного напряму «Сокіл» (3 роки навчання)

Укладач: Андрійченко Валерій Володимирович

 

Програма туристсько-краєзнавчого напряму «Юні народознавці» (3 роки навчання)

Укладач: Гаврилюк Марина Миколаївна

 

Про формування та реєстрацію куренів в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 1

З метою подальшого розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та учнівського козацького самоврядування у закладах освіти  Кіровоградській області наказом директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 03 грудня 2020 року № 388-ОД «Про формування та реєстрацію куренів в рамках Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» передбачено:

створення на базі закладів освіти базових області куренів відповідно до Положення про Всеукраїнську дитячо-юнацьку військово-патріотичну гру «Сокіл» («Джура»);

їх реєстрація відповідно до порядку затвердженого наказом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства та туризму учнівської молоді від 02.04.2019 року № 29-А «Про затвердження порядку реєстрації куренів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)».

Наказом передбачено щоквартальну звітність органів управління освітою райдержадміністрацій, виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення, міських, селищних сільських рад об’єднаних територіальних громад, директорам закладів професійно-технічної освіти та закладів обласного підпорядкування про стан формування  та реєстрацію куренів на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net.

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» забезпечуватиме методичний супровід формування й реєстрації куренів.

Додаткові матеріали можна переглянути за посиланням:

ПОРЯДОК РЕЄСТРАЦІЇ КУРЕНІВ Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Підбито підсумки проведення Кубку області зі спортивного орієнтування 2020 року

Рейтинг користувача:  / 0

 

Підбито підсумки Кубка області зі спортивного орієнтування 2020 року, що відбувся у м. Кропивницький 20 вересня 2020 року.

На підставі протоколів головної суддівської колегії Кубку області зі спортивного орієнтування переможцями змагань визнані та нагороджені Диплом департаменту освіти і  науки облдержадміністрації:

у групі Д-10

І місце – Гаджахмедова Маргарита, вихованка Знам'янського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Мойса Анастасія, учениця Івангородської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання  № 2» Олександрівської районної ради;

ІІІ місце – Коновалова Олєкса, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

у групі Д-12

І місце – Кравченко Анастасія, ученицю Івангородської філії комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання  № 2» Олександрівської районної ради;

ІІ місце – Мішуткіна Анастасія, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів  імені  Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;       

ІІІ місце – Селяніна Аріна, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради.      

у групі Д-14

І місце – Щупка Аліна, вихованка Знам'янського районного центру дитячої та юнацької творчості;

ІІ місце – Заєць Наілія, вихованка Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ;

ІІІ місце – Кіслінська Владислава, учениця філії «Володимирівська загальноосвітня школа» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради;

у групі Д-16

І місце – Зарудня Дарина, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Черевко Наталія, учениця опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;       

ІІІ місце – Громова Анна, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Д-18

І місце – Собчук Анна, вихованка комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Ігнатенко Софія, учениця Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Ч-10

І місце – Бабич Захар, вихованець Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ;

ІІ місце – Мироненко Віталій, учень опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;

ІІІ місце – Сахаров Марк, вихованець Центру військово-патріотичного виховання, м. Світловодськ

у групі Ч-12

І місце – Мусенко Рустам, учень опорного навчального закладу «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Т. Г. Шевченка» Дмитрівської сільської ради;

ІІ місце – Собчук Іван, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІІ місце – Чернецький Євген, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради

у групі Ч-14

І місце – Кондратенко Максим, вихованець комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»;

ІІ місце – Середа Леонід, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІІ місце – Бондаренко Артем, учень філії «Володимирівська загальноосвітня школа» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради.

у групі Ч-16

І місце – Середа Олексій, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІ місце – Волошин Володимир, учень Тарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

ІІІ місце – Бабаченко Костянтин, учень комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради».

Підбито підсумки обласного дистанційного конкурсу туристсько-спортивних відеороликів

Рейтинг користувача:  / 1

Протягом серпня - жовтня 2020 року був проведений обласний дистанційний конкурс туристсько-спортивних відеороликів.

За рішенням суддівської колегії конкурсу переможцями обласного дистанційного конкурсу туристсько-спортивних відеороликів стали та нагороджені Диплом департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

 номінації «Туристські об’єкти рідного краю»

І місце – учнівський колектив Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 Помічнянської міської ради Кіровоградської області у складі Яценка Станіслава, Харькова Олександра за відеоролик «Туристичні об’єкти Помічнянської ОТГ» (керівник – КАРЧУКАС Сергій);

ІІ місце – учениця Ганнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Петрівської районної ради Кіровоградської області Дісюк Крістіну за відеоролик «Кочубеївські штольні» (керівник – ГРИШАЄВА Людмила);

ІІІ місце – вихованка районного центру дитячої та юнацької творчості Благовіщенської районної ради Кравець Анастасія за відеоролик «Став в урочищі Данилова Балка – туристичний об‘єкт Благовіщенського району» (керівник - КРАВЕЦЬ Василь);

 у номінації «Туристські походи»

І місце –учнівський колектив комунального закладу «Великосеверинівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів, Позашкільний центр» Великосеверинівської сільської ради у складі Ушакова Івана, Горденко Андрія, Жабокрицької Христини за відеоролик «Актовий Каньйон» (керівник – ДУБОВИЙ Віталій);

ІІ місце –учнівський колективТарасівської філії комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс імені заслуженого вчителя України П.Ф. Козуля «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради у складі Яришко Олександра та Козіцької Валерії за відеоролик «Похід 2020»  (керівник – СКОРОХІД В’ячеслав);

ІІІ місце – вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради Губль Ксенія за відеоролик «Крокуй, вивчай рідний край!!!» (керівники - СОВЕНКО Володимир, МАЖАЄВ Юрій);

 у номінації «Туристські зльоти та змагання»

І місце – учениця філії «Володимирівська загальноосвітня школа» опорного навчального закладу «Мошоринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Знам'янської районної ради Ратушнюк Аліна за відеоролик «Відкритий Чемпіонат Знам‘янського району зі спортивного туризму» (керівник – ВОРОВСЬКИЙ Віталій);

ІІ місце – вихованка Будинку дитячої та юнацької творчості Олександрійської міської ради Приходько Катерина за відеоролик «Олександрійщина та її розрізи» (керівник – КОРНІЄНКО Віктор).

 

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

Сторінка 1 з 165

Scroll to top