Новини

Вихованці закладів освіти Кіровоградщини взяли участь у Всеукраїнській акції-флешмобі «Україна назавжди»

Рейтинг користувача:  / 0

Відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних організаційно-масових заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2019 рік з 01 червня по 28 серпня 2019 року проводився Всеукраїнська акція-флешмоб до Дня Незалежності України «Україна назавжди».

Всього на розгляд організаторів зазначеного Флешмобу було подано 411 відеороликів від 404 колективів. Долучилися до Флешмобу діти, учні, молодь, батьки, педагоги, члени громадських об`єднань та ін.

Більшість робіт вразила своєю оригінальністю, неповторністю, масовістю, патріотично налаштованою молоддю. Учасники Флешмобу показали високий рівень досвідченості, самоорганізованості в креативному підході до створення відеоролика. Активна участь у Флешмобі батьків та педагогів разом з молодшим поколінням довели актуальність вказаної акції приуроченої 28-й річниці Незалежності України.

У Флешмобі взяли участь у і представники Кіровоградщини. Наказом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді від 27.09.2019 р. № 92-А вирішено нагородити колективи - учасники Флешмобу, що розміщені на офіційному «YouTube-канлі» УДЦНПВКТУМ грамотами Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді,  а саме:

Гурток спортивного бального танцю «Бомонд» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Долинської районної ради;

Вільшанський районний парламент дітей Вільшанського центру дитячої та юнацької творчості Вільшанської районної ради;

Шкільний табір  відпочинку «Бригантина» Комунального закладу «Новгородківський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Новгородківської районної ради;

Іванівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Надлацького навчально-виховного об’єднання Новоархангельської районної ради;

Мануйлівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів дошкільний навчальний заклад» Маловисківської районної ради.

Запрошуємо до участі! VI Міжнародна науково-практична конференція «Теоретичні і прикладні напрямки розвитку туризму та рекреації в регіонах України», присвячена 90-річчю дитячо-юнацького туризму в Україні

Рейтинг користувача:  / 0

Конференція відбудеться 2-3 квітня 2020 року в Українському державному центрі національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді (м. Київ).

Організатори: Міністерство освіти і науки України, Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Кіровоградська обласна державна адміністрація, Льотна академія Національного авіаційного університету, Федерація спортивного туризму України, комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді"

Наукові напрямки конференції:

1.      Психолого-педагогічні та правові аспекти туризму та рекреації, підготовка фахівців з туризму

2.      Географія туризму та рекреації

3.      Економічні проблеми, менеджмент та маркетинг в туризмі

4.      Теоретичні, методичні та організаційні основи спортивного туризму та активної рекреації

5.      Екологічні аспекти туризму та рекреації

6.      Краєзнавчий туризм

Робочі мови конференції – українська, російська (польська), англійська.

Для участі в конференції необхідно до 16 березня 2020 року подати до оргкомітету.

Довідки: Колотуха Олександр Васильович, тел. 050-139-38-95, e-mail - okolotuh@ukr.net

Детальніше за посиланням:

 

 

«Гідні пам’яті нащадків»

Рейтинг користувача:  / 0

22 січня 2020 року у відділенні комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ було проведено інтелектуально- спортивне змагання «Гідні пам’яті нащадків», присвячене Дню Соборності Украйни. Ця дата символізує день об’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки в єдину державу. З метою патріотичного виховання дітей та розвитку їхньої історичної обізнаності методистом центру Наталією Зайцевою було підготовлено та проведено цікаву вікторину у вигляді брейн-рингу та спортивні змагання. Змагалися дві команди: команда «Сокіл», вихованців гуртка відділення КЗ «КОЦТКЕУМ», керівник гуртка «Сокіл-Джура» Дудін В.О. та команда «Незалежні» комунального закладу «Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат I-III ступенів №2». Учасникам цього інтелектуального змагання було задано 50 запитань трьох рівнів складності. Потім командам було запропоновано позмагатися у силових вправах: «Перетягування канату» та інше. За підсумками членів журі з невеликим відривом перемогла команда «Незалежні» . На згадку командам було вручено пам’ятні призи.

 

В єдності сила. Заходи до дня Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0

Військово-патріотичне виховання повинно бути спрямовано на підготовку майбутніх захисників України.

21 січня 2020 року на у рамках заходів з відзначення Дня Соборності України  працівники відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ спільно з  Світловодським об'єднаним міським військовим комісаріатом було проведено профорієнтаційну зустрічі з учнівською молоддю міста Світловодська.

Заступник директора Центру туризму, завідувач відділення центру, Віктор Дудін звернув увагу молоді на важливість підготовки до служби у лавах Збройних Сил України за захисту цілісності України, її незалежності і соборності. Цілісна Україна – це повернення окупованих Криму і окремих районів Донеччини та Луганщини.

Надалі Віктор Дудін розповів про участь у бойових діях проти загарбників на Сході України. Зустріч було продовжено в форматі діалогу. Найцікавішим для учасників було проведення  занять із сучасною військовою зброєю, розбирання та збирання зброї,

Працівники відділення Центру  ознайомили учнів з напрямками роботи гуртків та запросили до них для здобуття фахових вмінь з туризму, спортивного орієнтування, тощо.

 

До уваги керівників гуртків! Про проведення заходів з нагоди Дня Соборності України

Рейтинг користувача:  / 0

Сторінка 1 з 145

Scroll to top