Новини

30 січня 2019 року Центр туризму проводить VІІ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018 року

Рейтинг користувача:  / 0

30 січня 2019 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить на базі Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету VІІ обласну конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018  року.

Конференція проходитиме за підтримки управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської ОДА та  Кропивницького інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету (директор Сторожук М.В).

Чекаємо учасників конференції, авторів кращих робіт обласних етапів краєзнавчих заочних експедицій за адресою: м. Кропивницький вулиця Юрія Олефіренка, 6.

Програмою конференції передбачено робота 2 (двох) секцій:

«Моя батьківщина – Україна»;

«Край, в якому я живу».

Для учасників конференції буде проведено оглядову екскурсіюя історичним музеєм інженерного коледжу Центральноукраїнського національного технічного університету

З Програмою проведення VІІ обласної конференції переможців заочних краєзнавчих експедицій 2018 року та складом учасників конференції можна ознайомитися за посиланням:

Відповідальна особа за проведення конференції – Каргополова Оксана Миколаївна (звертатися за тел. 339500, 0953822420).

Вічна пам'ять! Пішов із життя Чаловський Андрій Валентинович - ентузіаст спортивного туризму на Кіровоградщині.

Рейтинг користувача:  / 0

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» з глибоким сумом повідомляє про передчасну смерть Чаловського Андрія Валентиновича, керівника гуртка, інструктора туризму  Центру, одного із найкращих туристів Кіровоградщини. Андрій Валентинович неодноразово був суддею туристських змагань різних рівнів, тренером збірної команди області. Він був наставником молоді, з ним радилися, зверталися до нього за допомогою.

Андрій Валентинович був великим ентузіастом справи, підняв на високий рівень роботу з учнівською молоддю в обласному центрі туризму, краєзнавства та  екскурсій учнівської молоді.  Усе, за що він брався, виконувалось фахово, на високому організаційному рівні.

Був веселим, чуйним, відкритим до спілкування, мав багато друзів, ніколи ні на кого не ображався. Були у житті моменти не зовсім прості, але він ніколи не падав духом.

Смерть Андрія Валентиновича стала непоправною втратою для вихованців, друзів, колег. Світла пам'ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» та туристська спільнота Кіровоградщини висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати. Поділяємо горе рідних і близьких покійного та висловлюємо щирі співчуття.

Вітаємо з Днем народження!

Рейтинг користувача:  / 0

Колектив Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді щиро вітає з Днем народження  завідуючу краєзнавчого відділу

Каргополову Оксану Миколаївну!

З днем народження Тебе вітаємо,
 Щастя і здоров'я я Тобі бажаємо,
 Хай сміється доля, як калина в лузі,
 Нехай будуть поруч добрі, вірні друзі.
 Нехай Тебе щастя, як дощ обливає,
 Нехай Тебе радість завжди зустрічає,
 Нехай Тебе любить той хто милий серцю,
 Нехай що задумала – все Тобі вдається.

За сприяння народного депутата України Олександра Горбунова для заняття гуртків центру придбано туристське спорядження та спортивне обладнання

Рейтинг користувача:  / 0

 

У кінці 2018 року нам вдалося укомплектовувати туристським спорядженням гуртки центру. Завдяки підтримці народного депутата України Олександра Горбунова ми отримали кошти на придбання спортивного спорядження та обладнання.  

Цього разу ми придбали: намети, велосипеди, каяки та спорядження для організації таборування.  Це спорядження покликане покращити матеріально-технічне забезпечення гуртків центру та збірних команд області для участі у Всеукраїнських змаганнях. Нове сучасне спорядження та обладнання спрятиме оновленню змісту освітнього процесу гуртків центру та дозволить юним туристам досягати високих результатів у тренуванні та на змаганнях.

Колектив комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» щиро вдячний народному депутату України Олександру Горбунову за активну участь у житті позашкілля Кіровоградщини, допомогу у проведенні обласних та  Всеукраїнських масових заходів, сприяння модернізації матеріальної бази закладу.

Про проведення обласного фотоконкурсу до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у січні 2019 року проводить Обласний фотоконкурс до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»  (далі - Конкурс).

Загальне керівництво проведенням Конкурсу здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації, районного (міського) етапів – органи управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад.

Безпосереднє проведення і суддівство Конкурсу покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Учасниками Конкурсу можуть бути учнівські колективи, гуртки, окремі вихованці, учні, слухачі закладів освіти, дитячих та молодіжних громадських організацій та інші.

Матеріали учасників обласного та районного (міського, ОТГ) етапів Конкурсу розміщуються на веб-сайтах та/або сторінках соціальних мереж комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», органів управління освітою райдержадміністрацій, міських рад, об’єднаних територіальних громад, закладів освіти області.

На обласний етап фотоконкурсу до Дня Соборності України: «Україна - це ми!», приймаються роздруковані на фотопапері чорно-білі та кольорові фотографії. Розмір фотографій 15x21 см. Фотографія має містити зображення за тематикою «Україна - це ми!». Фотографії забороняються наклеювати на будь-яку основу.

Роботи мають відображати тему Конкурсу і не порушувати авторські права. На конкурс приймаються тільки якісні, авторські фотографії зроблені власноруч. Заборонено використовувати матеріали з мережі Інтернет та інших джерел.

Фотороботи переможців Конкурсу будуть брати участь у Всеукраїнській Фотовиставці до Дня Соборності України: «Україна - це ми!»

Чекаємо фотороботи до 21 січня 2019 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»: 25009 м. Кропивницький вул. Соколівська,2.

Сторінка 1 з 116

Scroll to top