Новини

Директор центру туризму взяв участь у засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання

Рейтинг користувача:  / 0

 

08 квітня 2021 року директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» взяв участь у  засіданні Координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при обласній державній адміністрації.

Учасники засідання підбили підсумки 2020 року у напрямку національно-патріотичного виховання  в області, розглянули питання щодо спільних дій в рамках виконання плану заходів з національно-патріотичного виховання  на  2021 рік, обговорили питання активізації учнівської молоді в даній сфері.

У ході засідання директор комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді» Андрій Лісота доповів про підготовку та проведення в області в 2021 році ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» для середньої вікової групи в м. Кропивницький.

За результатами засідання підбито підсумки минулого року у напрямку національно-патріотичного виховання в області та скоординовано комплекс запланованих заходів і цілей на поточний рік.

4 квітня 2021 року відбувся І етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 2

4 квітня 2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» спільно з обласною Федерацією спортивного орієнтування провели   І етап Кубку області зі спортивного орієнтування. Організаторами було забезпечено дотримання санітарних норм - проходження учасниками дистанцій рознесено в часі і здійснювалося за різними маршрутами.

Перед початком змагальної дистанції відбулося нагородження переможців XXXІІІ Чемпіонат області зі спортивного орієнтування серед школярів та гуртківців закладів позашкільної освіти.

У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої, позашкільної, вищої освіти, а також учасники в особистому заліку з Великосеверинівської, Ганнівської, Катеринівської, Кропивницької, Маловисківської, Мар’янівської, Новгородківської, Олександрівської, Олександрійської, Помічнянської, Світловодської, Соколівської, Суботцівської територіальних громад та команди комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради Льотної академії Національного авіаційного університету та  м. Южноукраїнськ Миколаївської області.

Організатори змагань вдячні за допомогу у їх проведенні Первозванівській територіальній громаді в особі сільського голови Мудрак Прасковії Петрівни, начальника відділу освіти, молоді та спорту, культури та туризму Солодєєвої Олени Миколаївни, директора комунального закладу позашкільної освіти Первозванівської сільської ради «Дивосвіт» Погрібної Наталії Василівни.

 

 

ІІ етап Кубку області зі спортивного орієнтування

Рейтинг користувача:  / 0

Час і місце проведення: Змагання проводяться 18.04.2021 року в с. Оситняжка, Кіровоградського р-ну. Місце старту на схемі нижче.

Змагання особисто-командні, учасники виступають у таких вікових групах, а також учасники в особистому заліку.

Змагання проводяться у групах:

 • Ч/Ж -10 – учасники 2011 року народження і молодші-юнаки та дівчата;
 • Ч/Ж -12 – учасники 2009 – 2010 року народження-юнаки та дівчата;
 • Ч/Ж -14 – учасники 2007 – 2008 року народження-юнаки та дівчата;
 • Ч/Ж -16 – учасники 2005 – 2006 року народження-юніори та юніорки;
 • Ч/Ж -18 – учасники 2003 - 2004 року народження-юніори та юніорки;
 • Ч/Ж ­- 21 – учасники 2002 року народження і старші - дорослі;
 • Ч/Ж - 45 – учасники 1976 року народження і старші- ветерани;
 • Ч/Ж - 55 – учасники 1966 року народження і старші- ветерани.

Команда складається не більш ніж з 12 учасників незалежно від статі та вікової групи (мінімальний склад – 6 учасників).

Програма змагань :

до 10.00 – Заїзд.

до 10.30 – Робота мандатної комісії.

10:30 – відкриття змагань. Нагородження переможців та призерів попереднього етапу

11.00 – Початок змагань.

15.00 – Закриття змагань, роз’їзд команд.

Параметри дистанцій:

 • Ч/Ж10 – 1,27км 5КП;
 • Ч12 – 2,19км 8КП;
 • Ж12 – 1,96км 8КП;
 • Ч14 – 3,07км 11КП;
 • Ж14 – 2,81км 10КП
 • Ч16 – 3,75км 15КП;
 • Ж16,18 – 3,45км 12КП;
 • Ч18 – 4,25км 13КП;
 • Ч21 – 6,08км 19КП;
 • Ч/Ж 45/Ж21  – 4,64км 16КП;
 • Ч55/Ж 45,55 – 3,51км 14КП.

Зразок карти:

Місце стартів та додаткова інформація   для кожного етапу  буде розміщена на сайтах  комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» http://tourist.kr.ua/, Спортивне орієнтування в Кропивницькому http://www.orient.kr.ua/  тау мережі фейсбук https://www.facebook.com/touristkir/, https://www.facebook.com/groups/1568262140079659/.

Реєстрація учасників Змагань обов’язкова на сайті: http://www.orient.kr.ua/ не пізніше ніж за 3 дні, до початку кожного етапу.

У разі відсутності попередньої заявки на сайті учасник до змагань не допускається!

Підбито підсумки ІІІ Чемпіонату області з велосипедного туризму

Рейтинг користувача:  / 1

Дитячо-юнацький велотуристичний сезон 2021 року відкрився ІІІ Чемпіонатом області зі спортивного туризму-велосипедний туризм серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти, що провів 27 березня  2021 року комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у Кропивницькому. Змагання проводилися в особисто-командному заліку на дистанціях ІІ класу «Велокрос» та «Фігурне водіння велосипеда». У змаганнях взяли участь команди закладів загальної середньої освіти, позашкільних навчальних закладів Великосеверинівської, Катеринівської, Кропивницької, Мар’янівської, Новгородківської, Петрівської, Олександрійської, Світловодської, Соколівської територіальних громад,  комунального  закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради, Льотної академії Національного авіаційного університету, Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка та  дорослі. Змагання проводяться у трьох вікових групах:2004 - 2006 років народження – старша група; 2007 - 2009 років народження – молодша група; 2003 року і старші - дорослі.

У командному заліку перемогу здобули:

Старша вікова група:

1. Команда Світловодської територіальної громади/ відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ у складі Шаповала Акіма/ Тихоненка Єгора (тренер Антон Пустовіт);

2.Команда Соколівської територіальної громади у складі Романенка Максима/ Тимофеєнка Кирила (тренер Сергій Смутко, Віктор Тарасенко);

3.Команда комунального позашкільного навчального закладу «Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Мандрівник» Криворізької міської ради у складі Лагунова Єгора/Пижик Марії (тренер Андрій Педченко).

Молодша вікова група:

1. Команда Світловодської територіальної громади/ відділення комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» у м. Світловодськ у складі Осадчій Артем/ Астахов Даніїл (тренер Антон Пустовіт);

2. Команда комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»  у складі Колтунова Костянтина/Куценка Віталія (тренер Максим Гуцалюк);

3. Команда Великосеверинівської територіальної громади у складі Ушакова Івана/ Пухальського Олександра (тренер Віталій Дубовий).

 

Протоколи за посиланням......

 

Триває підготовка до ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2021 році

Рейтинг користувача:  / 0

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить 26-30 квітня 2021 рік ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді у 2021 році на території Олександрівської територіальної громади.

Змагання проводяться з 26 по 30 квітня 2021 року на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади. Місце старту (початок маршруту) с. Бовтишка (територія Бовтиська філія комунального закладу «Олександрівське навчально-виховне об’єднання №2» Олександрівської районної ради, вул. Раєвського, 15). Фініш (закінчення маршруту) с. Підлісне Олександрівської об’єднаної територіальної громади.  Заїзд команд у день проведення змагань до 12 години 26 квітня  2021 року.

Змагання передбачають проходження маршруту спортивного походу 2-го ступеня складності довжиною до 50км, розробленого Головною суддівською колегією, з проходженням контрольних пунктів (КП), технічних етапів, орієнтування та Х-етапів.  Кожен технічний етап є контрольним пунктом!

Програма змагань

26 квітня до 12-00 – прибуття команд на місце старту, робота мандатної комісії (отримання маршрутного листа та інформації про змагання);

13-00 – відкриття змагань;

13-30 – нарада Головної суддівської колегії з представниками команд;

14-30 – початок змагань.

27 квітняз 8-00 – старт на перший похідний день

28 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на другий похідний день

29 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на третій похідний день

30 квітня з 8-00 до 12-00 – старт на четвертий похідний день

У змаганнях беруть участь школярі, гуртківці закладів позашкільної освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів вищої освіти області, а також інші команди. Вік учасників від 10 років до 21 року.

Склад і кількість учасників походу визначає керівник групи. У проходженні технічних етапів змагань здійснюють 6 учасників групи, за участі не менше 1 дівчини, а також можлива участь  одного з керівників групи. 

Відповідальність за безпеку, здоров’я та життя учасників під час змагань несе керівник команди.

Попередні заявки на участь у змаганнях в обов’язковому порядку подаються до комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» до 15 квітня 2021 року за посиланням:

Умови ХІІ Чемпіонату області зі спортивних туристських походів-пішохідний туризм серед учнівської та студентської молоді за посиланням: 

Умови етапів туристсько-спортивного походу....

Умови ІІ етапу XVІI обласного зльоту юних туристів-краєзнавців «Туристсько-краєзнавчий маршрут» у 2021 році ......

Сторінка 1 з 173

Scroll to top