Новини

ПАМ’ЯТАЄМО - ПЕРЕМАГАЄМО! 8 ТРАВНЯ 2023 Р. УКРАЇНА РАЗОМ ЄВРОПОЮ ТА США ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ПРИСВЯЧЕНИЙ ЗАГИБЛИМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

Рейтинг користувача:  / 0

Друга світова війна – найбільший збройний конфлікт в історії людства. В ньому протистояли два військово-політичні блоки – держави Осі та Об’єднані Нації (Союзники). Бойовими діями були охоплені Європа і Східна Азія, Африка і Близький Схід, Атлантика і Тихий океан. Україна була полем, де відбувалися найзапекліші бойові дії Другої світової. Війна прийшла на територію України у перший свій день – 1 вересня 1939 року. До останнього дня війни, 2 вересня 1945 року, українці воювали на різних фронтах глобального конфлікту, часто – один проти одного.

РЕКОМЕНДУЄМО ДО УВАГИ! Український інститут національної пам’яті запрошує дізнатись більше про український вимір Другої світової війни у СПЕЦПРОЕКТІ «УКРАЇНСЬКА ДРУГА СВІТОВА» за посиланням http://ww2.uinp.gov.ua/
(За матеріалами Українського інституту національної пам’яті)
ПРО ЩО ЙДЕТЬСЯ:
1. Щоб знати правду: сторінки історії Другої світової,
2. Війна не робить винятків. Жіночі історії Другої світової,
3. Війна і міф: невідома Друга світова
дивіться за посиланням https://ww2.uinp.gov.ua/teksty/;
4. Фотогалереї дивіться за посиланням https://ww2.uinp.gov.ua/category/foto/;
5. Ключові події 1939 -1945 р.р. https://ww2.uinp.gov.ua/video/;
7. Виставка - український вимір Другої світової війни https://ww2.uinp.gov.ua/vystavka/;
9. Бібліотека матеріалів «Україна у Другій світовій війні» https://ww2.uinp.gov.ua/biblioteka/
10. Інфографіка «Між двох вогнів – Україна в Другій світовій війні» https://ww2.uinp.gov.ua/.../uploads/2015/12/infoww2-ua_0.png
 

ВІДБУВСЯ ПСИХОЛОГО-ПЕДАГОГІЧНИЙ ONLINE-СЕМІНАР «ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ ДЛЯ ЕФЕКТИВНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ПЕДАГОГА ТУРИСТИЧНОЇ СФЕРИ»

Рейтинг користувача:  / 0

04 травня відбувся online-семінар «Формування професійних компетентностей для ефективної діяльності педагога туристичної сфери». Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Online-семінар проходив в рамках постійно діючого психолого-педагогічного семінару з метою поглиблення знань з питань теорії педагогіки, психології; ознайомлення з кращим педагогічним досвідом; підвищення рівня психолого-педагогічної підготовки педагогічних працівників, допомоги у впровадженні сучасних інноваційних підходів і психолого-педагогічних технологій у освітньому процесі.

Участь в Online-семінарі прийняли 32 педагоги нашої та сусідніх областей.

Під час Online-семінару були розглянуті такі питання:

1. Туристична діяльність як аспект психологічної та соціальної підтримки населення.

2. Формування професійної рефлексії педагога туристичної сфери.

Учасники заходу зможуть отримати сертифікат учасника семінару до 31.05.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)

З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням: http://surl.li/gvaqv

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ, МЕТОДИСТІВ, КЕРІВНИКІВ ТУРИСТСЬКО-КРАЄЗНАВЧИХ ТА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНИХ ОБ'ЄДНАНЬ ОБЛАСТІ!

Рейтинг користувача:  / 0

Комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" проводить постійно діючий психолого-педагогічний семінар для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області.
 
✅ Основною метою та завданням семінару є поглиблення знань з питань теорії педагогіки, психології; ознайомлення з
кращим педагогічним досвідом; підвищення рівня психолого-педагогічної підготовки педагогічних працівників; сприяння до професійних досягнень психолого-педагогічної науки, допомога педагогічним працівникам у впровадженні сучасних інноваційних підходів і психолого-педагогічних технологій у
освітньому процесі; підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, вміння навчатися впродовж життя, створюючи основу для успішної самореалізації особистості і як фахівця, і як громадянина; популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді, стимулювання та підтримки їх діяльності.
 
✅ Питання до розгляду:
1. Туристична діяльність як аспект психологічної та соціальної підтримки населення.
2. Формування професійної рефлексії педагога туристичної сфери.
Початок семінару 04.05.2023 р. о 14.30 на платформі ZOOM за посиланням:
Ідентифікатор конференції: 817 592 4644
Код доступу: 1105
 
✅ Для участі у методичному семінарі необхідно до 04.05.2023 р. заповнити і надіслати дану реєстраційну форму.
✅ Учасники, які зареєструвалися, отримають сертифікати.
✅ Просимо у коментарі, коли буде проходити семінар, підтвердити Вашу участь.
✅ За результатами участі Ви зможете отримати сертифікат учасника семінару до 31.05.2023 р. у вкладці "Альбоми" на офіційній сторінці комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/touristkir
 

ВІДБУВСЯ МЕТОДИЧНИЙ ONLINE-СЕМІНАР «Сучасні форми використання навчальної екскурсії в освітньому процесі».

Рейтинг користувача:  / 0

27 квітня відбувся методичний online-семінар «Сучасні форми використання навчальної екскурсії в освітньому процесі».
Організатором заходу є комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
 
Online-семінар проходив в рамках постійно діючого методичного семінару для педагогічних працівників, методистів, керівників туристсько-краєзнавчих та військово-патріотичних об'єднань області, метою якого є створення науково-методичної бази для підвищення творчого потенціалу молоді та професійної компетентності науково-педагогічних працівників, підвищення їх інформаційно-цифрової грамотності, популяризації об’єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів, як осередків освіти і виховання учнівської молоді.
 
Участь в Online-семінарі прийняли 80 педагогів нашої та сусідніх областей.
Під час Online-семінару були розглянуті такі питання:
• Аспекти психолого-методичної підготовки матеріалу екскурсовода для зацікавлення молоді.
• Організація екскурсійної діяльності. Нові підходи та напрямки.
• Використання онлайн-екскурсій та віртуальних подорожей в освітньому процесі.
Учасники заходу зможуть отримати сертифікат учасника семінару до 15.05.2023 р., сертифікати будуть розміщені та доступні для завантаження на офіційному сайті комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» (http://tourist.kr.ua/) та на офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook у вкладці «Альбоми» (https://www.facebook.com/touristkir)
З матеріалами заходу можна ознайомитись за посиланням:

25 КВІТНЯ ВІДБУВСЯ СЕМІНАР «ВСЕУКРАЇНСЬКА ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКА ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНА ГРА «СОКІЛ» (ДЖУРА): ОСНОВНІ АСПЕКТИ ЇЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ».

Рейтинг користувача:  / 0
25 квітня 2023 року відбувся обласний онлайн семінар-практикум з національно-патріотичного виховання для відповідальних за проведення етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) (в територіальних громадах).
 
Організаторами заходу стали: комунальний заклад «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та комунальний заклад "Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді".
 
Метою заходу був як розвиток професійних компетентностей педагогічних працівників (відповідальних за проведення гри «Сокіл» (Джура) в регіонах області та підготовки рою території до участі ІІ етапі Гри) закладів освіти, так і сприяння розвитку національно-патріотичних осередків самовиховання дітей та молоді, майбутніх захисників України у закладах загальної середньої та позашкільної освіти, громадських об’єднаннях і молодіжних центрах у тісній співпраці з громадськістю, зокрема студентським та учнівським самоврядуванням.
 
У роботі семінару-практикуму взяли участь 65 учасників. Всі учасники ознайомились з історією української державності, опрацювали сучасні підходи до національно-патріотичного виховання учнівської молоді, дослідили перспективи розвитку військово-патріотичного напряму діяльності в закладах освіти області. Також дізнались про сучасні форми організації і впровадження військово-патріотичної гри "СОКІЛ" ("ДЖУРА"), початкову загальновійськову підготовку громадян України до національного спротиву, «базовий військовий вишкіл» з вогневої, тактичної підготовки допризовної молоді, основи тактичної медицини та основи загально туристської підготовки.
 
Під час семінару-практикуму з педагогами працювали працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського» та працівники комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».
Гостем заходу став Владислав Волошин, начальник відділу молодіжної політики Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації, який розповів про стан та підтримку національного та військово-патріотичного виховання в нашій області.
 
Висловлюємо подяку тренеру-медикині Олені Кочнєвій, інструктору Оксані Компанієць, Громадської Спілки «Рада Учасників Бойових Дій, Інвалідів Війни, Членів Сімей Загиблих Та Волонтерів «Патріот» за участь у заході.
 
Виховуємо гідних захисників України разом!
 

Сторінка 1 з 192

Scroll to top