Новини

Триває підготовка команд до обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Рейтинг користувача:  / 0

22-23 травня 2018 року на території комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» відбувається семінар-практикум для відповідальних за проведення районних (міських) етапів гри «Сокіл» (Джура).

Участь у Семінарі беруть 46 керівників гуртків військово-патріотичного напрямку, керівники команд області на ІІ (обласному) етапі Гри, представників 32 адміністративних територій області.

У відкритті семінару взяли участь Соколенко Ул'яна Василівна, заступник начальника управління – начальник відділу фізичної культури, спорту  та позашкільної освіти управління освіти, науки, молоді та спорту  облдержадміністрації;  Вєтров Олег Миколайович, заступник голови координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Кіровоградській обласній державної адміністрації.

На семінарі розглядаються питання щодо організації, проведення та участі у І-ІІІ етапів гри «Сокіл» (Джура); учасники набудуть знання і вміння організації роботи з молоддю. Проводяться заняття з інструкторами щодо вогневої підготовки; проведення  комплексної командної гри з військово-спортивними та туристськими елементами «Пластун»; методики проведення конкурсу строю та пісні «Впоряд»; засвоєння, оволодіння та удосконалення практичних навичок долати природні перешкоди, орієнтування на місцевості,  користуватися картою, компасом, спеціальним спорядженням та обладнанням;  надання першої медичної допомоги.

ХІV обласний зліт юних туристів-краєзнавців 2018 року проводитиметься у новому форматі

Рейтинг користувача:  / 1

ХІV обласний зліт юних туристів-краєзнавців 2018 року проводитиметься у 3 етапи:

І (очний) етап - «Туристсько-краєзнавчий маршрут» у період 24-29 квітня 2018 року на території Знамʹянського району, відповідно до Умов. Заїзд команд 24 квітня  2018 року до 13:00;

ІІ (очний) етап -  «Конкурсна програма» 25 травня 2018 року на території Первозванівської об’єднаної територіальної громади (с. Первозванівка, будинок культури) відповідно до Умов. Заїзд команд  25 травня до 10:00;

ІІІ (заочний) етап - конкурс «Творчі майстерні» - у період з  01 березня до 01 червня 2018 року. Конкурсні роботи  надсилаються до 01 червня 1018 року на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

Умови проведення ХІV обласного зльоту юних туристів-краєзнавців …..

Попередні умови проведення І етапу (очного) «Туристсько-краєзнавчий маршрут»….

 

Умови проведення ІІ етапу (очний) «Конкурсна програма» ….

 

Умови проведення ІІІ етапу (заочний) «Творчі майстерні»….

 

Загальне керівництво підготовкою та проведенням зльоту здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення Зльоту покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді».

На час роботи зльоту створюється головна суддівська колегія (ГСК).

У зльоті беруть участь делегації від районів об’єднаних територіальних громад і міст області, які складаються з учнів 8-11 класів, представників кращих туристсько-краєзнавчих груп і пошукових загонів освітніх закладів області.

Склад делегації на І етап Зльоту складається з 8 осіб: керівник, заступник керівника та 6 учнів.

Склад делегації на ІІ етап Зльоту складається з 7 осіб: керівник та 6 учнів. На керівників покладається відповідальність за збереження життя і здоров’я учнів.

При реєстрації керівник команди має надати заявку з печаткою лікаря, учнівські квитки або довідки, що засвідчують особу учня.

Місця між командами на кожному етапі Зльоту  розподіляються за бальною системою в залежності від кількості команд. Найбільше балів отримує команда, яка посіла І місце. Загальнокомандний залік визначається серед територій області за сумою набраних балів командами на кожному етапі Зльоту.

У разі, якщо команди набирають однакову кількість балів, пріоритет має команда, яка набрала більшу кількість балів на туристсько-краєзнавчому маршруті. Якщо і цей показник однаковий – вступає в силу пріоритет на «Творчих майстернях».

Переможці визначаються по кожному етапу окремо і нагороджуються дипломами і призами управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

При визначенні місця  у загальному заліку Зльоту враховуються результати тільки однієї команди району (міста) громади, яка має найкращий результат.

Головна суддівська колегія залишає за собою право частково змінити умови Зльоту.

Чекаємо до 20.04.2018 року подати попередні заявки на участь у І (очному) етапі та до 19.05.2018 року подати попередні заявки на участь у ІІ (очному) етапі на адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» .

Триває підготовка команд до ІІ та ІІІ етапів обласного краєзнавчого зльоту

Рейтинг користувача:  / 0

Відповідно до наказу начальника управління освіти, науки, молоді і спорту облдержадміністрації № 96 від 16.02.2018 року у травні - червні 2018 року будуть проведені:

- ІІ очний етап «Конкурсна програма» 25 травня 2018 року на базі будинку культури Первозванівської об’єднаної територіальної громади  с. Первозванівка вул. Гагаріна,4;

- ІІІ етап заочний конкурс «Творчі майстерні» триває до 1 червня 2018 року.

З метою своєчасної якісної підготовки до зльоту оприлюднюємо умови проведення етапів:

 

Для участі у ІІ етапі зльоту до 19.05.2018 року необхідно подати попередні заявки на e-mail центру: tourist_kir@ukr.net і пройти реєстрацію на сайті центру

 

Триває підготовка обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році

Рейтинг користувача:  / 0

 

Обласний збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово- патріотичної гри «Сокіл» («Джура») буде проводитися у період з 14 до 18 червня 2018 року на території Світловодського району. Місце розташування наметового містечка - Світловодська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ ступенів № 2 (м. Світловодськ, вул. Богуна, 24).

Метою гри є виховання юних патріотів України на засадах національної гідності, високої самосвідомості та активної громадянської позиції, здорового способу життя духовно багатої та фізично розвиненої особистості.

Загальне керівництво підготовкою та проведенням Збору здійснює управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації.

Безпосередня організація та проведення Збору покладається на комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» за підтримки Світловодської районної державної адміністрації.

Учасниками Збору є учнівська молодь загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів (далі - навчальні заклади), об’єднана на добровільних засадах у рої, сотні, курені тощо. До складу зазначених утворень входять хлопці та дівчата віком до 17 років.

Рій (команда) складається з 8 чоловік, з них мінімум дві особи протилежної статі. Допускається заявка 1 запасного учасника, можливість участі якого у Грі можлива за неможливісті участі основного учасника рою.

Умови проведення обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році:

Орієнтовна Програма проведення обласного збору активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2018 році:

Організатори чекають до 01 червня 2018 року попередні заявки на участь у Зборі  на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net та відкрито електронну реєстрацію рою на сайті Центру:

Сторінка 1 з 98

Scroll to top