Новини

Проводимо ІІ обласний конкурс туристсько-спортивних відеороликів «Шляхи туристські – далекі та близькі»

Рейтинг користувача:  / 0

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» протягом серпня 2021 року - січня 2022 року  проводить ІІ обласний конкурс туристсько-спортивних відеороликів «Шляхи туристські – далекі та близькі».

Прийом робіт на Конкурс подовжено до 30 січня 2022 року.

 

Деталі в Умовах конкурсу.....

 

Проводимо обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає»

Рейтинг користувача:  / 0

 

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить протягом серпня  2021 року - січня 2022 року  проводить  обласний туристсько-краєзнавчий фотоконкурс «Туризм нас єднає».

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, учні та студенти закладів освіти професійно-технічної та вищої освіти, а також представники дитячих громадських об’єднань, організацій та клубів за місцем проживання. Вік учасників - до 21 року.

Конкурс проводиться у наступних номінаціях:

Дивосвіт природи (пейзажні фотографії та окремі фрагменти природи різних регіонів) - не більше 2 фотознімків;

Наші мандри (фотографії про спортивний туризм, різні ситуації, які відображають дух, складність, унікальність мандрівки та єднання людей під час подорожі) - не більше 3 фотознімків;

Люби і знай свій рідний край (фотороботи про традиційні свята, обряди, народні ремесла, народну творчість, народні ігри та забави, розвиток культурної спадщини та архітектури вашого регіону: храми, маєтки, парки, пам’ятники, садиби тощо, а також світлини, на яких зафіксовані цікаві з історико-краєзнавчої точки зору об’єкти (млини, будинки, скульптури, будівлі тощо), які пов’язані з історичним розвитком краю та видатними людьми тощо - не більше 3 фотознімків.

Заповідними стежками малої Батьківщини (фото повинні відображати місце, час і мету краєзнавчої подорожі, визначні історико-культурні місця, природу рідного краю та її пам’ятки, унікальні ландшафти вашого регіону тощо) - не більше 2 фотознімків.

Майбутні захисники України (фото відображають участь у заходах військово-патріотичного та національно-патріотичного спрямування, підготовку до захисту України) - не більше 3 фотознімків.

Туристичний портрет (фотографія, що містить обличчя юного туриста (туристки), що долає різні складнощі під час подорожі) - не більше 2 фотознімків.

Прийом фотографій на Конкурс завершується 30 січня 2022 року за адресою: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький, 25009.

Роботи, представлені на фотоконкурс, повинні висвітлювати туризм як форму активного відпочинку з елементами спорту, цікаві події, що відбуваються під час подорожей, походів, туристсько-краєзнавчу, пошуково-дослідницьку діяльність як форми вивчення рідного краю, його історії та культури, об'єктів природи району подорожі.

Фотографії можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні, розміром 21 х 30 см (формат А4).

Умови проведення обласного туристсько-краєзнавчого фотоконкурсу «Туризм нас єднає» ……

Проводимо обласний туристсько-краєзнавчий конкурс «7 ЧУДЕС КІРОВОГРАДЩИНИ»

Рейтинг користувача:  / 1

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить у 2021 році туристсько-краєзнавчий конкурс «7 ЧУДЕС КІРОВОГРАДЩИНИ»

За результатами конкурсу планується провести в лютому 2022 році тематичну виставку, а до квітня 2022 року видати буклет рекомендованих туристських об’єктів області для відвідування учнівською та студентською молоддю.

До участі у конкурсі запрошуються учні закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, учні та студенти закладів професійно-технічної та вищої освіти, а також представники дитячих громадських об’єднань, організацій та клубів за місцем проживання. Вік учасників - до 21 року.

Авторами можуть бути як окремі учасники так і авторські колективи. Склад авторського колективу – не більше 3 осіб. Один автор (авторський колектив) може представити на Конкурс до 3 об’єктів в одному напрямку.  Не обов‘язково присилати анкетний опис у всіх номінаціях, потрібно вибрати на власний розсуд найцікавіші оскільки вони ввійдуть у збірку «7 чудес Кіровоградщини»

На конкурс надсилаються об‘єкти у таких напрямках:

- культурно-історичні об’єкти;

- природні об’єкти;

- архітектурні об’єкти.

Прийом робіт на Конкурс продовжено до 30 січня 2022 року за адресою: комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді», вул. Соколівська, 2, м. Кропивницький, 25009. Обов’язковим є надсилання електронного варіанту робіт на електронну пошту закладу – tourist_kir@ukr.net із зазначенням теми листа «7 чудес Кіровоградщини». 

Учасники конкурсу мають описати обраний об‘єкти (приклад заповнення форми-опису додається у точній послідовності) культурно-історичні, природні або архітектурні об'єкти своєї місцевості в межах Кіровоградської області. Кожен заклад може прислати на конкурс до 7 описаних об'єктів. Опис об'єктів робиться в нижче наведеній анкеті-таблиці в суворо визначеній послідовності.

Роботи, представлені на конкурс, повинні мати:

-       форма-опису (дивіться приклад заповнення);

-       супровідний лист;

-      фотографії об’єкту у гарній якості, можуть бути як у чорно-білому, так і в кольоровому виконанні, розміром 21 х 30 см (формат А4) до 5 шт. кожного описуваного об‘єкту.

Умови проведення туристсько-краєзнавчого конкурсу «7 чудес Кіровоградщини» …..

За додатковою інформацією звертатись за номером тел. (097)9687350 Сільченко Ігор Федорович, (066)2896395 Загривенко Наталія Анатоліївна 

 

Юні скелелази Кіровоградщини змагалися на Чемпіонаті України зі скелелазіння серед закладів позашкільної освіти (швидкість, трудність, багатоборство)

Рейтинг користувача:  / 0

25-28 листопада 2021 року в м. Кременчук Полтавської області відбувся чемпіонат України зі скелелазіння серед закладів позашкільної освіти (вид програми швидкість, трудність і багатоборство).

В змаганнях прийняли участь 302 найсильніших спортсмена  із Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Полтавська областей  та м. Київ.  

Кіровоградщину на змаганнях представляли 38 вихованців комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді»; комунального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1 Кропивницької міської ради»,  комунального закладу «Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю Кіровоградської обласної ради» та Суботцівський центр дитячої та юнацької творчості Суботцівської сільської ради Кропивницького району.

Призерами чемпіонату України зі скелелазіння в особистому заліку стали:

в групі 2012-2013 років народження:

Дарина Сало (КЗ «КОЦТКЕУМ») - 2 місце в швидкості, 3 місце - багатоборство;

Тимофій Дученко (КЗ «КОЦТКЕУМ») - 3 місце за програмою трудність;

в групі 2010-2011 років народження:

Євгенія Рижко (КЗ «КДЮСШ№1КРМ»)  - 2 місце в швидкості, 2 місце - багатоборство ;

Анна Сугак (Центральноукраїнський ліцей-інтернат спортивного профілю)  - 3 місце в швидкості;   

в групі 2008-2009 років народження:

Олексій Луценко (КЗ «КДЮСШ№1КРМ»)  - 3 місце в швидкості, 3 місце - трудність, 3 місце - багатоборство;

Катерина Рябоштан (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  - 1 місце в швидкості, 2 місце - багатоборство;

в групі 2006-2007 років народження:

Уляна Русінська (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  - 3 місце в швидкості, 3 місце - багатоборство;

Олександр Довгань (КЗ «КОЦТКЕУМ»)  -3 місце в швидкості.

В командному заліку серед закладів позашкільної освіти команда Кіровоградської області вибороли 1 перше, 3 других і 3 третіх місць серед різних вікових груп.

Призери  нагороджені медалями та дипломами Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України та подарунками від інтернет-магазину Alp.com.ua - спорядження для туризму  

Готували спортсменів до змагань тренери: Микола Побережець, Валентина Русінова, Юрій Побережець, Дмитро Підвальнюк та Віталій Воровський.

 

 

Проводимо обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу»

Рейтинг користувача:  / 0

Комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» проводить в період з 20 листопада 2021 року  до 30 січня 2022 року обласний  етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

До 17 січня 2022 року чекаємо матеріали від учасників конкурсу на електронну адресу комунального закладу «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» tourist_kir@ukr.net .

У лютому 2022 року відбудеться очний етап Конкурсу.

Положення про Всеукраїнський конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» (наказ Міністерства освіти і науки України від 21 вересня 2016 року № 1129)……

 

Сторінка 1 з 187

Scroll to top